KARGO ve TESLİMAT

www.kozmetikdeponda.com adresinde müşterisini kullanımına sunduğu tüm ürünleri mümkün olacak en kısa sürede teslim etmeye azami gayret eder. Yurtiçi ya da diğer unsurlara bağlı olarak meydana gelecek olan gecikme ya da işlem iptallerinde www.kozmetikdeponda.com herhangi bir sorumluluk altına girmeyeceğini peşinen beyan eder ve müşteri teslim almadığı ürünler için gecikmelerden dolayı www.kozmetikdeponda.com i sorumlu tutamaz.

Ödeme konusunda problem yaşanması, kredi kartı ile ödeme talimatı olan müşterilerde provizyon sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı www.kozmetikdeponda.com, müşteriye verilen hizmetlerin tümünü ve gönderimdeki ürünleri durdurma hakkını saklı tutar. 

 

Stok Sorunları

Vereceğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda e-mail adresinizden ve telefonunuzdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

 

Kargoda Hasar Gören Ürünler

Kargoda hasar gören ürünlerden tamamen kargo firması sorumludur. Ürününüzü teslim aldığınızda KARGO görevlisi önünde mutlaka kontrol ediniz. Ürünlerin kargo yetkilisi önünde kontrolünün yapılıp üründeki herhangi bir problemde kargo yetkilisine tutanak tutturmaları gerekmektedir.  

 

Haftasonu Siparişleri

Cuma günü akşam 17:00'den sonra verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. 
Çalışma Saatlerimiz Hafta içi 09:00-17:00’di
r.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR