KURUMSAL


Çiçekler Kozmetik 1970’lerden beri kozmetik ve kuaför ürünlerinin üretim ve satış alanında faaliyet göstermektedir. Sektörün lider firmalarından olan şirket kendi markalarının dışında Unilever, P&G, Beiersdorf, Loreal, Hunca gibi firmaların ürünlerinin teminini ve satışını yapmaktadır.Son yılların parlayan yıldızı halinde gelen Firma E-ticaret alanına giriş yapmakta olup müşterilerine uygun fiyat kaliteli ürün temini için günden güne yeni bir arayış içerisine girmektedir. Firma geçmişindeki başarılarını tecbrübelerini yüksek ürün çeşidini artık E-Ticaret alanında müşterilerine ulaştırmak istemektedir.Bu sebeple e-ticaret sektöründe www.kozmetikdeponda.com  isimli web sitesi ile sektöre giriş yapmaktadır.

Çiçekler Kozmetik, kurulduğu yıldan beri kaliteli ürün ve uygun fiyat kalitesiyle sektöründe öncü firmalar arasına adını yazdırmıştır.

Önemli markaların toptan dağıtımını yapan Çiçekler Kozmetik, 1000’den fazla noktaya; eczaneler, marketler, çarşı mağazaları vs. on binlerce ürün vermektedir.

Süreç  içerisin de şirket kendi markalarını da yaratmıştır. Ağda, saç açıcı gibi ürünlerin üretim ve toptan dağıtımını yapan Çiçekler Kozmetik, yurtiçi ve dışı piyasada binlerce kozmetik firması ve kuaför  tarafından tercih edilmektedir. Sektörün lider firmalarından olan şirket; kendi markalarının dışında Unilever, P&G, Beiersdorf, Loreal, Hunca gibi firma ürünlerinin temin ve satışını da yapmaktadır. 
    

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR