ÖDEME SEÇENEKLERİ

www.kozmetikdeponda.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki seçenekler kabul edilmektedir.
www.kozmetikdeponda.com ’den yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğinizi seçtiğiniz ekrandır.

Standart Ödeme

Standart ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak yada banka hesabımıza havale yaparak ödeyebilirsiniz. 


Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik göstere bilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. ”Ödemeyi Onayla” butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.


Kredi kartı veya Sanal kart ile alışverişlerde;

Ödemelerinizi SSL Sertifikası ve 3D Secure ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bütün bankalara ait kartlar ile işlemllerinizi yapabilirsiniz.

- Sipariş işleminin tamamlanması için bankanızın kartınıza onay vermesi gerekir.
- Onay bilgisi ekranda göründüğünde sipariş işlemi başarı ile tamamlanmış demektir.
- Sipariş işlemleri tamamlandığında ekrana sipariş özet bilgisi gelir. Bu bilgi üyeliğinizde belirtilen e-postanıza da gönderilecektir.


Havale ve EFT ile alışverişlerde;

Ödemelerinizi Havale ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Havale işlemlerinizi Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Halkbank Bankası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

- Havale veya EFT ile ilgili ödeyeceğiniz komisyonlar hakkında kendi bankanızdan bilgi alabilirsiniz. 
- Sipariş işleminin tamamlanması için havale veya EFT yolu ile gönderilen sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesi gerekir. 
- Sipariş tutarının hesaplarımıza geçtiğinde sipariş işlemi başarı ile tamamlanmış demektir.
- Sipariş işlemleri tamamlandığında üyeliğinizde belirttiğiniz e-postanıza sipariş özet bilgisi gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT :

Havale ya da EFT ile yapacağınız banka ödemelerinde alıcı adı kısmına mutlaka Kozmetik Deponda yazılması gerekmektedir. Aksi taktirde işlem gerçekleştirilememektedir.
Detaylı bilgi almak için; 0(850) 885 5025 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetleri departmanımız ile görüşebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz !..

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR